Whatsapp Gif Nasıl Gönderilir?

Whatsapp üzerinden gif yollama desteğinin bir kaç güncelleme içinde geleceğine kesin gözüyle bakılıyor. Whatsapp Gif nasıl gönderilir sorusunun cevabı ise Google Play Store üzerinden indireceğiniz yan uygulama sayesinde yapılabiliyor. Yani telefonunuza yükleyeceğiniz yan uygulama sayesinde istediğiniz Gif uzantılı dosyayı başka bir whatsapp kullanıcısına yollayabilirsiniz.

GIPHY. All the GIFS uygulaması sosyal medya üzerinden Gif paylaşımı yapmamızı sağlayan bir uygulama olarak göze çarpıyor. Uygulama Google Play Store üzerinden rahatlıkla ve güvenle indirilebiliyor. Uygulama Facebook gibi bir çok sosyal medya sitesine destek veriyordu. Yapılan son güncelleme ile Whatsapp üzerinden Gif yollama seçeneği de mevcut hale geldi.

Whatsapp Gif desteğini resmi olarak ne zaman sunacağı ise tam olarak belli değil. Fakat Gif paylaşımının çok sürmeden resmi olarak açıklanmasına kesin gözüyle bakılıyor. Hatta iOS kullanıcılarının Whatsapp uygulamasının beta sürümünde gif uzantılı dosya paylaşmayı denediği biliniyor.

4 Yorum

Yorum Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Gold Nedir? Tuzağa Düşmeyin

Android Tablete Whatsapp Yüklenir mi ?