Nokia için Whatsapp indir

Hayatımızın bir parçası haline gelen akıllı telefonlar elimizden düşmüyor, sürekli olarak kullanım ihtiyacı duyuyoruz. Akıllı telefonları bu kadar popüler hale getirenler ise şüphesiz ki uygulamalarıdır. Pek çok farklı uygulama tüm akıllı telefonların ortak özellikleri arasında yer alıyor iken dünyanın en çok tercih edilen iletişim uygulaması olan whatsapp da tüm cihazlarda olduğu gibi Nokia marka akıllı telefonlarda da yer alıyor. Whatsapp indir seçeneği diğer platformlarda olduğu gibi Nokia telefonlarda da en çok kullanılan seçeneklerin başında geliyor. Geçtiğimiz dönemlerde akıllı telefonlar yokken en çok tercih edilen markalar arasında yer alan ancak akıllı telefonlar çıktıktan sonra piyasa değeri biraz düşen Nokia, yeni cihazları ile bu açığı kapatmayı başardı. Nokia markası son dönemlerde çıkarttığı Nokia S40, Nokia S50 ve Nokia S60 versiyon telefonları ile tercih edenlere süper akıllı bir cihaz sunuyor.

Nokia İçin Whatsapp indir

Tüm akıllı cep telefonlarında olduğu gibi Nokia markası tarafından hazırlanan akıllı telefonlarda da uygulamalar bölümünde yer alan whatsapp uygulamasını tıklayarak cihazınıza indirebilirsiniz. Nokia tarafından hazırlanan S40, S50 ve S60 model akıllı telefonlar tarafından desteklenmekte olan whatsapp uygulaması kolay bir kuruluma sahip. Adım adım anlatalım.

  • Whatsapp uygulamasını telefonunuzun modeline uygun olarak indiriyor ve ardından kuruyoruz. Kurulum işlemi yaklaşık olarak 7 mb boyutunda bir uygulamadır ve birkaç dakika içerisinde tamamlanır.
  • Kurulumu yaptıktan sonra uygulamanın görseline tıklıyoruz ve gelen ekrana telefon numaramızı yazarak devam et diyoruz. Burada doğrulama mesajı geleceği için telefon numaranızı doğru yazmanız gerektiğiniz hatırlatalım.
  • Telefon numaranızı girip devam et dedikten sonra bir mesaj gelecek. Bu mesaj içerisindeki kodu ekrandaki alana giriyoruz ve ardından devam et diyoruz. Bu işlemden sonra birkaç dakika bekletileceksiniz. Bunun nedeni rehberinizin whatsapp uygulamasına entegre edilmesidir.
  • Entegre işleminin ardından yeni bir ekran gelecek burada da kişisel bilgiler yer alacak. Karşıdaki whatsapp kullanıcısı sizi hangi isim ile görmesini istiyorsanız gelen ekrana isim soy isim yazıyor ve ardından galerinizi kullanarak veya kamera ile yeni bir fotoğraf çekerek profil fotoğrafı belirliyoruz.

Whatsapp Nokia cihazınıza hayırlı olsun.

Yorum

Yorum Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPhone için WhatsApp kurulu telefon

iPhone için Whatsapp indir

Whatsapp WEB – Bilgisayar için Whatsapp