Blackberry için Whatsapp indir

Blackberry için Whatsapp indirmek isteyenler için yazdığımız bu yazıda uygulama ile ilgili bir çok bilgiyi bulabilirsiniz. Dünyanın bir numaralı mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp, aynı uygulamayı yükleyen tüm kullanıcılar arasında kullanılmaktadır. Ücretsiz bir uygulama olan ve internet bağlantısı ile kullanılan whatsapp uygulaması tüm akıllı cihazlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Mobil cihaz sahiplerinin telefonlarına ilk indirdikleri uygulamalar arasında yer alan ve dünya üzerinde 500 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan whatsapp uygulaması sadece sohbet etmek için değil aynı zamanda resim ve ses doyası göndermek için de ideal programlar arasında yer almakta. Tüm akıllı telefonlarda kullanılmakta olan whatsapp uygulaması Blackberry telefon sahipleri için de aktif olarak kullanılabilecek uygulamalar arasında yer almakta.

Blackberry için Whatsapp indir

Blackberry cihazınıza uygulama bölümünden indirerek yükleyeceğiniz whatsapp uygulamasına telefon numaranız ile kayıt yapıyor ve ardından da normal rehberde yer alan arkadaşlarınız ile konuşmaya başlıyorsunuz. Tüm telefonlar için en çok tercih edilen iletişim eklentisi olan whatsapp, ücretsiz bir uygulama ve pek çok farklı özelliklere sahip olduğu için akıllı telefon sahipleri tarafından ilgi görmektedir. Whatsapp ile kişisel sohbetler yapabileceğiniz gibi grup halinde sohbetler yapabilir ve toplu mesaj gönderme özelliği ile listenizdeki tüm kişilere tek bir seferde mesaj gönderme imkanı sağlamakta. Blackberry için whatsapp uygulaması da ücretsiz olur iken whatsapp uygulamasının tüm özelliklerini taşımakta. Sohbet edebilir, ses dosyaları gönderebilir, video gönderebilir veya farklı arkadaşlarınız ile rehberinizdeki arkadaşlarınızın telefon numaralarını kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Blackberry için Whatsapp kullanımı

Blackberry kullanan telefon sahipleri gerek uygulama bölümünden, gerekse de internet üzerinde yer alan uygulama indirme sitelerinden whatsapp uygulamasını indirerek hemen ücretsiz olarak kullanabilirler. Blackberry cihazlarının tüm sürümlerinde kullanılabilir olan whatsapp uygulamasını sizde deneyerek hızlı bir şekilde arkadaşlarınız ile sohbetlere başlayabilirsiniz. Artık hat özelliği olarak sms almanıza gerek kalmadan internet bağlantısı olan her yerden whatsapp uygulamasını kullanarak sohbet edebilirsiniz. Whatsapp ile Blackberry indirdikten sonra ilk olarak telefon numaranızı yazıyor ve ardından kendinize ait bir profil fotoğrafı seçiyor, isim belirliyor ve kayıt et diyoruz. Bundan sonraki aşamada rehberinizdeki arkadaşlarınız otomatik olarak geliyor ve siz anlık olarak sohbet etmeye başlayabiliyorsunuz.

2 Yorum

Yorum Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Windows Phone için Whatsapp indir

iPhone için WhatsApp kurulu telefon

iPhone için Whatsapp indir